CladBoy Podnośnik Próżniowy do Płyt Warstwowych i Blachy Trapezowej - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

CladBoy

CladBoy jest modułowym i wszechstronnym urządzeniem do instalacji płyt warstwowych dachowych i ściennych. Akumulator dużej pojemności pozwala pracować cały dzień, podczas gdy ładowanie odbywa się nocą.

Dzięki modułowej koncepcji CladBoy może zostać szybko dostosowany do różnych celów, takich jak montaż:

 • Płyt dachowych o długości od 3 do 24 metrów na skośnych i płaskich dachach.
 • Płyty ścienne mogą być montowane poziomo i pionowo, aż do długości 14 metrów.

Standardowe przyssawki są odpowiednie dla praktycznie wszystkich obecnie znanych i stosowanych płyt dachowych i ściennych. Specjalne zestawy przyssawek są dostępne dla innych profili, takich jak sinusoida czy profil blachodachówki.

Urządzenie jest niezawodne, solidne i wyposażone w uchwyty ochronne. Alarm dźwiękowy ostrzega o niskim poziomie próżni lub o zbyt niskim poziomie naładowania akumulatora. Przyssawki są wyposażona w uszczelki, które mogą być łatwo i szybko wymienione w razie uszkodzenia lub zużycia.

CladBoy to wszechstronny współpracownik Waszego zespołu!

Wydajność i niezawodność z CladBoy

Doskonałość w każdym szczególe – to stwierdzenie doskonale opisuje urządzenie CladBoy. Nasza firma VIAVAC oferuje podnośniki próżniowe CladBoy CB4 i CladBoy CB5 znane z wysokiej jakości wykonania, długiego okresu eksploatacji oraz komfortu użytkowania. Wyposażono je w przyssawki do płyt, które zapewniają bezpieczną pracę oraz redukują do minimum ryzyko uszkodzenia przenoszonych płyt. To sprzęt świetnie sprawdzający się na każdej budowie. Dzięki niemu bez trudu podniesiesz nawet bardzo ciężkie elementy.

Szeroka oferta VIAVAC

W ofercie VIAVAC znajdziesz również podnośniki podciśnieniowe nieocenione podczas prac na budowie. Chwytaki próżniowe do szkła, a także przyssawki do szkła oraz przyssawki do okien sprawiają, że prace montażowe stają się znacznie łatwiejsze i szybsze.

Profesjonalne podejście do każdego klienta

Dbamy o to, aby każdy nasz produkt spełniał najwyższe standardy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, takich jak podnośniki, chwytaki czy przyssawki próżniowe do szkła. Jeśli nie wiesz, na które urządzenie się zdecydować i potrzebujesz fachowej porady, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rzetelna wiedza oraz bogate doświadczenie pozwalają nam dobrać najkorzystniejsze dla każdego klienta rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie.

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom

Starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów urządzenia Vivac, takie jak CladBoy CB4 i CB5, służą niezawodnie przez lata. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz sprawdzone rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


 • Wszechstronny dla płyt dachowych i ściennych.

 • Wykonany dla płyt ściennych.

 • Kompaktowy i łatwy w transporcie.

Poproś o ofertę:

Układ próżniowy:
Maksymalna waga:
Maksymalna długość:
Ciężar własny:

CB4

Circuit gauge
800 kg
dach 25 m /
ściana 14 m
125 kg

CB5

Circuit gauge Circuit gauge
800 kg
dach 25 m /
ściana 14 m
150 kg

Typy

 • W
  800 kg

  D
  dach 25 m /
  ściana 14 m

  C
  125 kg

  U
  Pojedyńczy
 • W
  800 kg

  D
  dach 25 m /
  ściana 14 m

  C
  150 kg

  U
  Podwójny