Chwytaki Próżniowe Płyt, Szkła. Przyssawki do Szyb. Wynajem | Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Chwytaki przyssawkowe do płyt, chwytaki próżniowe do szkła

Podstawą naszej oferty są chwytaki próżniowe do szkła, a także podnośniki przyssawkowe do płyt ściennych i dachowych. Oferujemy kilka rodzajów urządzeń, które możesz wybrać w zależności od realizowanego projektu. Każdy widoczny w ofercie chwytak do szkła można zakupić lub też wynająć. Zapewniamy dostępność sprzętu, szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę.

Chwytak próżniowy do szkła firmy VIAVAC

Przeznaczony do profesjonalnego użytku chwytak próżniowy do szkła i innych materiałów jest w stanie przenosić ciężkie płyty ścienne, dachowe oraz elementy szklane na placach budowy, czy też w magazynach. Należy zaznaczyć, że każdy wykorzystujący podnośniki podciśnieniowe operator musi mieć zapewnione odpowiednie warunki bezpieczeństwa. Właśnie z tego względu chwytak próżniowy do płyt VIAVAC (niezależnie od modelu):

  • jest zgodny z europejską normą EN 13155,
  • zasilany jest za pomocą akumulatora,
  • jest wyposażony we wskaźnik podciśnienia i poziomu naładowania baterii. Dzięki niemu operator ma pełną kontrolę nad urządzeniem podczas pracy.

Niektóre chwytaki próżniowe do szyb VIAVAC posiadają także podwójny lub poczwórny obieg podciśnienia.

Nowoczesne chwytaki próżniowe do szkła – rodzaje i możliwości

Firma VIAVAC przygotowała dla Ciebie podnośniki próżniowe do płyt, dostępne w czterech odsłonach. Każdy z modeli ma swoje właściwości i obsługuje inne przyssawki. Jest zatem w czym wybierać.

Chwytak próżniowy do szkła CladBoy

To najwszechstronniejsze urządzenie z naszego asortymentu. Wykorzystywane jest do przenoszenia niemal wszystkich rodzajów płyt budowlanych, ściennych, jak i dachowych. Uszczelki przyssawek, w które wyposażony jest chwytak próżniowy, można wymieniać, dostosowując je do specyfiki przenoszonych materiałów. Maksymalny udźwig wynosi 800 kg. Podnośnik próżniowy przenosi elementy dachowe o długości do 24 m i ścienne o długości do 14 m.

CladBoy Compact

Jest to chwytak próżniowy do płyty o mniejszych względem poprzednika gabarytach. Specjaliści chętnie wykorzystują go do przenoszenia i montażu ściennych płyt warstwowych. W zależności od wybranego wariantu, maksymalna nośność wynosić może 250, 375, 500 lub 700 kg. Dołączone do urządzenia CladBoy Compact przyssawki do płyt obracają się o 360 stopni, z blokadą co 90 stopni, co pomaga przy montażu materiałów budowlanych w orientacji poziomej i pionowej.

CladBoy Compact 4Flex – podnośnik próżniowy do szkła

Tego typu chwytak próżniowy do szkła wykorzystywany jest w wielu pracach. Szczególnie pomocny przy przenoszeniu, a także montażu profili trapezowych. W ofercie chwytak CladBoy Compact 4Flex dostępny jest w kilku wariantach, dzięki czemu poradzi sobie z obciążeniem 160, 200, 320, a nawet 400 kg.

RotaBoy

Sprzęt ten został wykonany, by ułatwić podnoszenie i montaż długich oraz ciężkich płyt dachowych. Posiada opcję obrotu o 180 stopni, a jego maksymalny udźwig wynosi 350 kg.

Chwytaki do płyt – wynajem

Nie każda firma świadcząca usługi budowlane ma na wyposażeniu urządzenia, jakimi są chwytaki próżniowe do szkła i płyt ściennych. Ich wynajem to świetna decyzja, jeśli szybko chcesz wykonać określone prace. W VIAVAC proces wynajmu odbywa się na korzystnych warunkach. Specjalnie dla Ciebie zadbamy nawet o transport urządzenia na wskazane miejsce. Jeszcze przed wysyłką każdy chwytak do szkła poddawany jest dokładnej kontroli i testom. Urządzenie jest przy okazji ładowane i przygotowywane do natychmiastowego użytku.

Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z opcji wypożyczenia sprzętu. Wszystkie przyssawki do płyt warstwowych można wynająć. Możesz samodzielnie wybrać interesujący Cię model, ale i skorzystać z pomocy naszych doradców. Pomogą Ci wybrać chwytaki próżniowe do szyb i płyt o odpowiednich parametrach, dopasowanych do konkretnego zadania.

Chwytak do szyb na sprzedaż lub wynajem

W katalogu produktowym firmy Viavac znajduje się sprzęt umożliwiający wykonanie wielu prac budowlanych. Poza chwytakami próżniowymi do płyt, w naszej ofercie znajdziesz także różne przyssawki do szkła. Oferujemy kilka wariantów podnośników – zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Przyssawki próżniowe do szkła można stosować w budownictwie, ale też na halach produkcyjnych i w magazynach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu uzgodnienia warunków sprzedaży lub wynajmu wybranego modelu chwytaka. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy pewni, że każdy znajdzie odpowiednie dla danego projektu przyssawki do okien, płyt ściennych i dachowych.