Podnośniki podciśnieniowe, chwytaki do szkła, chwytaki do szyb

+48 683 843 908

Phone

Podnośniki podciśnieniowe, chwytaki do szyb i szkła

Nasze podnośniki podciśnieniowe przeznaczone są do codziennego użytku na budowie, co oznacza, długą żywotność oraz bezproblemowe użytkowanie. Nasze chwytaki do szkła są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co pozwala na pracę nawet w deszczu.

Bezpieczeństwo jest priorytetem a nasze chwytaki do szyb są  wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie przed upadkiem zgodnie z dyrektywą CE. Zastosować można dodatkowe zabezpieczenie w formie pasów zabezpieczających lub co  jest bardzo powszechne – dwa niezależne obiegi podciśnienia.

Opcje sprzedaży lub wynajmu dają możliwość korzystania z naszego sprzętu w sposób, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Najwyższa jakość, szybka obsługa klienta -to motto naszego serwisu .

Wynajem przyssawek jest często stosowanym sposobem, aby skorzystać z zalet urządzeń VIAVAC. Mamy duży park maszyn dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby rynku a  urządzenia są praktycznie zawsze dostępne. Organizujemy transport urządzeń do wybranej lokalizacji za pośrednictwem firm kurierskich.