Podnośniki podciśnieniowe, podnośnik podciśnieniowy do montażu szyb - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Podnośniki podciśnieniowe, chwytaki do szyb i szkła

Nasze podnośniki podciśnieniowe przeznaczone są do codziennego użytku na budowie. Solidna konstrukcja podnośników sprawia, że charakteryzują się długą żywotnością oraz bezproblemowym użytkowaniem. Nasze chwytaki do szkła są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co pozwala na pracę nawet w deszczu.

Bezpieczeństwo jest priorytetem – nasze chwytaki do szyb wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenie przed upadkiem zgodnie z dyrektywą CE. Zastosowane w podnośnikach próżniowych VIAVAC dwa niezależne obiegi podciśnienia sprawiają, że możemy pochwalić się niezawodnością naszych urządzeń.

Opcje sprzedaży oraz wynajmu dają możliwość korzystania z naszego sprzętu w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Najwyższa jakość, szybka obsługa klienta – to motto naszego serwisu. Wynajem przyssawek jest najczęstszą opcją wybieraną przez naszych Klientów. Zapewniamy szybką i sprawną realizację wynajmu. Dzięki dogodnym lokalizacjom naszych parków maszyn (w województwie wielkopolskim oraz mazowieckim) oraz odpowiednim stanom magazynowym, jesteśmy w stanie z dnia na dzień dostarczyć odpowiednio skonfigurowane chwytaki do szyb, szkła oraz płyt warstwowych na budowę na terenie całego kraju.

Wraz z wynajmem podnośników podciśnieniowych VIAVAC zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne – serwis maszyn oraz wymienne uszczelki zapasowe. Zapraszamy do kontaktu.