Przyssawki do szyb i szkła, ssawka do szyby - viavac.pl

+48 683 843 908

Phone

Przyssawki, ssawki – do szyb i szkła

Przyssawki do szkła są idealnym narzędziem do prostego, bezpiecznego i wolnego od uszkodzeń montażu elementów szklanych.

Szkło może być łatwo instalowane z podnośnikiem VIAVAC. Oferujemy inteligentne rozwiązania dla instalacji szkła. Nasze podnośniki są dostępne na sprzedaż i wynajem.  Firma VIAVAC produkuje szeroką gamę ssawek do szkła, wśród których możemy dobrać odpowiedni do każdej wielkości elementów szklanych. Flagowe podnośniki próżniowe do szkła firmy VIAVAC to GBL (charakteryzuje się kompaktowością, opracowany z myślą o łatwym montażu szerokiej gamy szyb), GBX (wszechstronne narzędzie próżniowe do montażu szkła z wymiennymi przedłużkami i przyssawkami), GBH (opracowany z myślą o podnoszeniu i montażu dużych oraz ciężkich elementów szklanych) oraz VIAVAC compact Curved (przeznaczony do montażu płaskich i zakrzywionych paneli szklanych – specjalna przyssawka pozwala ponieść szkło zarówno po stronie wypukłej, jak i wklęsłej).

Nasze propozycje znajdują szerokie zastosowanie – w branży budowlanej, produkcyjnej, a także w zakładach monterskich. Przyssawki do szyb, które produkujemy umożliwiają montaż wielkogabarytowych przeszkleń w biurowcach, ale także mniejszych okien lub drzwi szklanych. W naszej ofercie umieściliśmy kilka rodzajów urządzeń, wśród których znajdą Państwo przyssawki do szyb posiadające udźwig 500, 800 lub nawet 1800 kg. Wiele z nich posiada mechanizm przechylania oraz obracania. Dzięki temu oferowany przez nas sprzęt pozwala w wysoce precyzyjny sposób umieścić przeszklenie w prawidłowej pozycji i miejscu. Dodatkowo wyposażenie go w odpowiedni system staje się gwarancją w pełni bezpiecznej pracy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z każdym modelem naszych przyssawek do szyb. Mimo ich imponujących możliwości, każde z naszych urządzeń pozwala na w pełni intuicyjną obsługę. Czytelne wskaźniki podciśnienia, poziomu naładowania baterii oraz ergonomiczne dźwignie bądź przyciski odpowiedzialne za sterowanie, pozwalają na szybkie i nadzwyczaj bezpieczne wykonanie każdego zlecenia.

Chcesz kupić lub wynająć ssawki do szyb VIAVAC? Poproś o ofertę.