Ssawki do Szkła. Szyby. Wynajem | Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Przyssawki do szkła

Zanim przejdziemy do prezentacji naszych przyssawek do szkła, chcielibyśmy zadać istotne z punktu widzenia współczesnych rozwiązań technologicznych pytanie. Czy wiesz, jakie są główne cechy nowoczesnego budownictwa – zarówno mieszkaniowego, jak i przemysłowego?

Dla współczesnych inwestorów istotne jest nie tylko wykorzystywanie przyjaznych środowisku tworzyw, ale i wprowadzanie inteligentnych rozwiązań, stawianie na zróżnicowane materiały wykończeniowe oraz przeszklenia. Przestronne, jasne i odpowiednio doświetlone lokale to w dzisiejszych czasach podstawa, wpływająca na komfort mieszkańców, pracowników oraz osób odwiedzających dane miejsce. Z uwagi na pojawienie się tego trendu w budownictwie, rozwinęły się także różnego rodzaju metody ułatwiające montaż wielkogabarytowych szyb w sposób bezpieczny oraz precyzyjny. Jeśli zależy Ci na błyskawicznie i właściwie przeprowadzonych czynnościach, oferowane przez nas ssawki do szyb pomogą osiągnąć oczekiwane efekty.

Szukasz przyssawek próżniowych? Skontaktuj się z nami!

Przyssawki do okien – wynajem, sprzedaż i serwis

Ssawki do szkła – bogata oferta firmy

Prosty i szybki montaż bez uszczerbku na żadnym komponencie? Idealne dopasowanie do potrzeb pod względem przechylania i obracania? Przyssawki do szkła naszej firmy to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby. Zapewniamy spory wybór modeli, zróżnicowanych pod względem wielu parametrów (zwłaszcza maksymalnego udźwigu i możliwości przenoszenia elementów szklanych o dużym rozmiarze). Każda ssawka do szkła pozwala na łatwe zainstalowanie szyby.

Rozwiązania VIAVAC – możliwe zastosowanie przyssawek do szkła

Oferowane przez firmę VIAVAC przyssawki do szkła poradzą sobie doskonale w każdej sytuacji – sprawdzą się zarówno w przenoszeniu, jak i instalacji wielkogabarytowych przeszkleń, mniejszych okien oraz drzwi szklanych. Nasze podnośniki próżniowe chętnie wykorzystywane są w branżach budowlanych oraz na produkcji. W szczególności doceniają je ekipy montażowe, które regularnie przyjmują zlecenia od osób prywatnych, działalności gospodarczych oraz instytucji publicznych.

Należy podkreślić, że każda ssawka do szkła VIAVAC cechuje się intuicyjną obsługą, dzięki czemu każdy sobie z nią poradzi i przeprowadzi niezbędne czynności w ramach montażu, przenoszenia, czy też załadunku i rozładunku transportu. Przyssawki próżniowe do szkła wyposażone są w specjalne gumowe tarcze, tworzące próżnię, dzięki której mocno przylegają do danej powierzchni. Jest to sekret bezpiecznego podnoszenia i przenoszenia dużych oraz ciężkich płyt szklanych, bez konieczności używania siły fizycznej. Dzięki temu ssawki do szyb zwiększają poziom bezpieczeństwa, skuteczność i podnoszą efektywność wykonywanej pracy.

Przyssawka do szkła – na sprzedaż oraz wynajem

Przeznaczone do profesjonalnego użytku przyssawki do szkła warto zakupić w oparciu o specyfikę wykonywanej pracy. W VIAVAC stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby biznesowe każdego indywidualnego klienta. Co więcej, przy chęci zakupu ssawek do szkła można liczyć na fachowe doradztwo naszych specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Aby zachować sprawność urządzeń, wszystkie podnośniki podciśnieniowe powinny być regularnie sprawdzane i konserwowane, aby zachować wszystkie swoje właściwości.

Oprócz zakupu można także zdecydować się na wynajem przyssawek do szkła, co z kolei wiąże się z szeregiem istotnych dla przedsiębiorstwa zalet. Wystarczy wspomnieć o obniżce kosztów – nie ma wówczas konieczności ponoszenia znacznych nakładów finansowych za urządzenie, którego nie będzie się wykorzystywać przy każdej inwestycji. Dzięki temu systemowi:

  • łatwiej dopasować przyssawki do płyt względem konkretnego projektu,
  • nie trzeba ponosić kosztów związanych z magazynowaniem oraz naprawą sprzętu,
  • otrzymuje się chwytaki próżniowe do szkła gotowe do natychmiastowego użycia, które przed wysyłką przeszły kontrolę bezpieczeństwa i przegląd techniczny,
  • nie trzeba przejmować się transportem ssawek do szkła – w VIAVAC, za pośrednictwem firmy kurierskiej, dostarczamy sprzęt na wskazany adres, a także odbieramy go w wyznaczonym czasie.

Pomoc w razie awarii przyssawki do szyby – serwis VIAVAC

Nasz klient w żadnej sytuacji nie zostanie pozostawiony sam sobie! Mała usterka lub poważna awaria – zadziałamy kompleksowo, przeprowadzając naprawę posiadanych lub wynajmowanych od nas przyssawek do szkła. Niezbędne czynności wykonamy w naszym warsztacie lub u klienta (w zależności od preferencji), starając się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność. W razie poważniejszego problemu zapewnimy zastępcze ssawki do szyb, by nie wstrzymywać prac produkcyjnych przy inwestycjach prywatnych, przemysłowych i publicznych.

Przyssawka do szkła – zalety

Profesjonalna ssawka do szkła to narzędzie przeznaczone do pracy z materiałami, które w szczególności są podatne na zarysowania, pęknięcia oraz odpryski. Dobrze przylegają do powierzchni, umożliwiając tym samym wygodne i bezpieczne podnoszenie. Należy jednak pamiętać, aby dopasować rodzaj narzędzia do wagi elementu, który chce się przetransportować.

Na naszej stronie dostępne są różnorodne narzędzia, które w zależności od modelu przeznaczone są do montażu okien, paneli w szklarniach, dużych elementów elewacyjnych, ale także tych małych i wąskich. Dużą popularnością cieszą się także przyssawki do płyt warstwowych oraz przyssawki do okien. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, skontaktuj się z nami.