Fasada - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Fasada

Szklenie dużych szyb w ramach drewnianych, przygotowywanych na realizację projektu w USA

Zobaczcie jak wygląda szklenie dużej szyby w ramie drewnianej o wymiarach 541 cm x 305 cm, które ostatecznie waży prawie 1 tonę. Klient przyznał, że tak duże pakiety szybowe to ich nowy rekord.

Więcej o tym projekcie

Przy montażu dużych tafli wymagana jest precyzja, dlatego też do transportu szyb wykorzystano dwa urządzenia GBX. Zastosowanie podnośników próżniowych VIAVAC przyczyniło się do tego, że montaż odbył się w bezpieczny i efektywny sposób.

A to dopiero początek drogi tych okien, bo będą płynąć do Aspen w USA…

Mniej o tym projekcie

Arrow

W przypadku takiego projektu został zastosowany VIAVAC GBX.

Montaż szyby narożnikowej w podcieniu biurowca Q22 w Warszawie

Fasada 165 metrowej wieży została zrealizowana w technologii segmentowej ze strukturalnym klejeniem szkła. W celu montażu szyby narożnikowej wykorzystano dwie przyssawki, GBX oraz VIAVAC compact.

Więcej o tym projekcie

W tym projekcie obowiązywały bardzo rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa – było to związane z wysokością z jaką musieli zmagać się montażyści.

Mniej o tym projekcie

Arrow

W przypadku takiego projektu został zastosowany VIAVAC compact GB 500.

Nowy magazyn centralny firmy Henkel

CladBoy compact GB2-375 został z powodzeniem zastosowany do montażu ścian nowego magazynu centralnego Henkel. Magazyn centralny jest największym na świecie w pełni zautomatyzowanym centrum przechowywania o łącznej powierzchni użytkowej 16.000 m² z 10 piętrami i pojemnością na 90.000 miejsc paletowych.

Więcej o tym projekcie

Wymagany minimalny nakład

Elewacje, wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem izolacyjnym z wełny mineralnej, zostały dostarczone i zamontowane przez firmę Brucha. Ten niewielki podnośnik próżniowy jest wyposażony w podwójny system podciśnienia, co oznacza, że użycie dodatkowej ochrony nie jest konieczne. W rezultacie skutecznie, szybko i przy minimalnym wykorzystaniu ludzi zainstalowano, ciężkie panele warstwowe (około 300 kg o długości około 12 m).

Mniej o tym projekcie

Arrow

W przypadku takiego projektu został zastosowany CladBoy compact GB2-375.