Podnośniki Próżniowe do Montażu płyt Dachowych, Ściennych. Wynajem | Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Podnośniki próżniowe do montażu płyt dachowych i ściennych.

Podnośnik próżniowy VIAVAC to idealne rozwiązanie, jeżeli chodzi o montaż płyt warstwowych, dachowych i ściennych.

Niezawodny i prosty w obsłudze podnośnik próżniowy

 

W VIAVAC liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie wszystkich klientów, którzy zdecydowali się wybrać nasze podnośniki próżniowe. Są to urządzenia nadające się do transportowania oraz montażu wszystkich profili płyt dachowych oraz ściennych.

Montaż płyt warstwowych w pionie oraz na dachu to drobnostka ze sprzętem VIAVAC. Nasze podnośniki podciśnieniowe zapewniają różne opcje i mają szerokie zastosowanie. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealny model, który wykorzystasz przy aktualnym projekcie.

Podnośniki próżniowe

Każdy promowany przez nas podnośnik próżniowy do szyb, czy też płyt warstwowych pomocny jest podczas delikatnego transportu materiałów – zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki temu nasze podnośniki próżniowe sprawdzają się nie tylko na placach budowy, ale i w magazynach oraz składach budowlanych. Ich solidny i mocny uścisk jest gwarancją zawsze pewnie trzymającego się surowca, przez co niezwykle szybko i – co najważniejsze – w pełni bezpiecznie można wykonać zlecenie.

Należy szczególnie podkreślić, że przyssawki do płyt warstwowych oraz przyssawki do szkła, w nawet najmniejszym stopniu nie odkształcają przenoszonego materiału. Nie pozostawiają na budulcu najmniejszego śladu czy wgniecenia.

Próżniowe chwytaki do płyt różnego rodzaju

 

W ofercie VIAVAC cena za podnośnik próżniowy do płyt warstwowych. Oferujemy dwa modele urządzeń:

  • CladBoy – umożliwia transport płyt warstwowych i blachy, których waga sięga nawet ośmiuset kilogramów,
  • RotaBoy – mniejsze modele przystosowane do przenoszenia materiałów o wadze do 300 kg.

Niemniej wszystkie nasze chwytaki próżniowe do szkła i innych materiałów umożliwiają transport płaskich, a także skośnych komponentów. Dodatkowo, dzięki możliwości pochylania, pozwalają niezwykle precyzyjnie umieścić je dokładnie tam, gdzie życzy sobie tego operator.

Szerokie zastosowanie przy transporcie i montażu płyt

Sygnowany logiem VIAVAC podnośnik próżniowy doskonale sprawdzi się wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Specjalne uszczelki uniemożliwiają dostanie się jakiegokolwiek zanieczyszczenia pomiędzy przyssawkę chwytaka a przenoszony budulec. Przekłada się to na możliwość pracy w deszczu.

Zainteresowały Cię przyssawki do okien? Zapraszamy zatem do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać idealne urządzenie do konkretnego projektu. Polecamy także przejrzeć inne produkty, np. dostępne w atrakcyjnej cenie podnośniki próżniowe do szkła oraz przyssawki do płyt.