Przyssawki do Szyb Pneumatyczne. Podnośniki Próżniowe do Szkła. Wynajem | Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Sprytne rozwiązanie w montażu szkła, czyli chwytaki do szyb

Przeznaczone do profesjonalnego użytku podnośniki próżniowe do szkła są idealnym narzędziem do prostego, bezpiecznego i wolnego od uszkodzeń montażu okien, powierzchni szklanych, a także płyt warstwowych. Jako firma VIAVAC produkujemy na szeroką skalę nowoczesne chwytaki oraz przyssawki w wielu modelach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas produkt z odpowiednimi parametrami.

Niezawodne i bezpieczne podnośniki próżniowe do szkła

W naszej ofercie znajdziesz podnośnik próżniowy do szkła, który niezawodnie sprawdzi się na budowie. Dopilnowaliśmy, aby wszystkie nasze urządzenia – niezależnie od modelu – miały długą żywotność, były wydajne oraz proste w obsłudze. Są dodatkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych, co pozwala na pracę nawet w deszczu. Nie ma przy tym ryzyka, że przyssawki próżniowe do szyb zawiodą i odczepią się od transportowanej tafli.

Podnośniki do szkła i szyb

Kupno lub wynajem podnośników próżniowych do szkła VIAVAC to sprawdzona inwestycja. Wszystkie widoczne w asortymencie urządzenia posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed upadkiem, które są zgodne z dyrektywą CE. Jeżeli będziesz pracować z delikatnym materiałem, to zdecyduj się na podnośniki podciśnieniowe z dodatkowymi zabezpieczeniami, np.:

  • pasami zabezpieczającymi,
  • dwoma niezależnymi obiegami podciśnienia.

Opcje sprzedaży lub wynajmu dają możliwość korzystania z naszego sprzętu w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Najwyższa jakość, szybka obsługa klienta – to motto naszego serwisu.

Ssawki do szkła wielko- i małogabarytowego

Przyssawki pneumatyczne do szyb mają szerokie zastosowanie. W szczególności są niezawodne na budowach, gdzie stawiane są duże, szklane biurowce, galerie, czy też obiekty użyteczności publicznej. Przyssawki do szkła pozwalają szybko, w pełni bezpiecznie i precyzyjnie montować lub transportować delikatne materiały. Odciążają przy tym pracowników i pomagają zapanować nad każdą sytuacją.
Przyssawki do szyb pneumatyczne dostępne są w wielu rozmiarach. Z łatwością ich wielkość można dobrać do przenoszonych materiałów – dużych powierzchni szklanych, jak i małych okien.

Przyssawki pneumatyczne do szyb

VIAVAC to marka, której zaufało wielu krajowych oraz zagranicznych klientów. Zaufaj nam i Ty. Oferujemy profesjonalne przyssawki do okien, a także przyssawki do płyt warstwowych, które od wielu lat znajdują zastosowanie w firmach budowlanych oraz w przedsiębiorstwach transportowych.

Dostępny w sprzedaży i na wynajem podnośnik do szkła VIAVAC zawsze ma pewny, a jednocześnie delikatny chwyt, który nie uszkodzi powierzchni przenoszonego materiału. Wśród wielu propozycji w ofercie umieściliśmy ssawki do szyb, które poradzą sobie nawet z obciążeniem do 1800 kg. Nasz asortyment tworzą także mniejsze urządzenia, przeznaczone do przenoszenia lżejszych materiałów. Dodatkowo wiele przyssawek pozwala na obracanie i pochylanie transportowanego szkła, dzięki czemu w pełni bezpiecznie oraz precyzyjnie można zainstalować dany element w budynku.

Bezpieczne i wydajne chwytaki do szyb

Podnośniki próżniowe VIAVAC chętnie wykorzystywane są na największych placach budowy, np. w Krakowie, we Wrocławiu, w Łodzi, czy też w Warszawie. Ssawki do szkła napędzane są akumulatorowo, dzięki czemu nie ma konieczności rozprowadzania jakiegokolwiek okablowania. Dodatkowo wyposażone są w system alarmowania o niskim poziomie podciśnienia, będący gwarancją bezpiecznej pracy. W przypadku, gdy moc ssawki do szkła spada, operator jest o tym informowany z odpowiednim wyprzedzeniem.

Do naszego asortymentu nieustannie wprowadzamy nowe urządzenia z szeregiem funkcji, które skutecznie ułatwiają codzienną pracę z delikatnymi materiałami. Chwytaki próżniowe do szkła pozwalają w wygodny, wydajny i bezpieczny sposób układać nawet ciężkie płyty. Ich działanie jest bardzo proste i opiera się na podstawowych prawach fizyki.

Co więcej, firma VIAVAC nie prowadzi jedynie sprzedaży chwytaków do szyb. Oferowane przez nas przyssawki do płyt można także wynająć na dogodnych warunkach na cały okres realizowania danego przedsięwzięcia. Z kolei po zakupie naszego sprzętu prowadzimy również serwis ssawek do szkła, by w razie usterki natychmiast ją zlokalizować, skutecznie wyeliminować i oddać ponownie do użytku.