Serwis

Również po zakupie naszego podnośnika próżniowego, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Roczny przegląd bezpieczeństwa (serwis)
Przegląd serwisowy roczny maszyn VIAVAC Polska  ma na celu utrzymanie Państwa maszyn w pełnej sprawności oraz zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa pracy. Serwis polega na przeglądzie urządzenia, naprawie lub wymianie wszystkich elementów tego wymagających.

Podczas przeglądu sprawdzane są wszystkie kluczowe parametry określone w instrukcji producenta. Tylko serwis VIAVAC może Państwu zagwarantować odpowiedni poziom serwisu jak i oryginalne części zamienne. Dlatego Państwa firma nie może pozwolić sobie na brak ważnego przeglądu rocznego.

Konserwacja i naprawa
Możemy zapewnić konserwację i naprawę nie tylko w naszym warsztacie, ale także na miejscu u klienta. Serwisujemy również inne marki. Posiadamy duży zapas oryginalnych części zamiennych.

Dostawa (zamiennych) części
Wszystkie części do podnośników próżniowych firmy VIAVAC są dostępne w naszym magazynie.

Pomoc w razie awarii
Jeśli nieoczekiwanie podczas pracy pojawi się problem, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc  tak szybko, jak to możliwe. W wielu przypadkach wystarczy telefoniczna konsultacja z serwisantem, lecz gdy zaistnieje taka potrzeba nasz serwisant dojedzie  i rozwiąże problem na miejscu. W razie konieczności zapewnimy wynajem maszyny zastępczej, dzięki czemu będą Państwo mogli kontynuować pracę bez większej zwłoki.

 

 VIAVAC jest zarejestrowaną nazwą handlową