Serwis Podnośników Próżniowych. Producent - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Serwis

Również po zakupie naszego podnośnika próżniowego, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Roczny przegląd bezpieczeństwa (serwis)
Przegląd serwisowy roczny maszyn VIAVAC Polska  ma na celu utrzymanie Państwa maszyn w pełnej sprawności oraz zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa pracy. Serwis polega na przeglądzie urządzenia, naprawie lub wymianie wszystkich elementów tego wymagających.

Podczas przeglądu sprawdzane są wszystkie kluczowe parametry określone w instrukcji producenta. Tylko serwis VIAVAC może Państwu zagwarantować odpowiedni poziom serwisu jak i oryginalne części zamienne. Dlatego Państwa firma nie może pozwolić sobie na brak ważnego przeglądu rocznego.

Konserwacja i naprawa
Możemy zapewnić konserwację i naprawę nie tylko w naszym warsztacie, ale także na miejscu u klienta. Serwisujemy również inne marki. Posiadamy duży zapas oryginalnych części zamiennych.

Dostawa (zamiennych) części
Wszystkie części do podnośników próżniowych firmy VIAVAC są dostępne w naszym magazynie.

Pomoc w razie awarii
Jeśli nieoczekiwanie podczas pracy pojawi się problem, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc  tak szybko, jak to możliwe. W wielu przypadkach wystarczy telefoniczna konsultacja z serwisantem, lecz gdy zaistnieje taka potrzeba nasz serwisant dojedzie  i rozwiąże problem na miejscu. W razie konieczności zapewnimy wynajem maszyny zastępczej, dzięki czemu będą Państwo mogli kontynuować pracę bez większej zwłoki.