VIAVAC GBXL | VIAVAC

+48 683 843 908

Phone

VIAVAC GBXL

Instalacja wszystkich rodzajów szkła w zasięgu ręki

VIAVAC GBXL to podnośnik do szkła, który może być wykorzystywany w bardzo szerokim zakresie instalacji szklanych. Podnośnik do szkła może być ustawiony w aż 5 różnych konfiguracjach, co pozwala na bezpieczne podnoszenie i umieszczanie szkła. Pozwala on na umieszczenie szkła o praktycznie dowolnym rozmiarze i grubości. Potrzebujesz również zamontować gięte szkło? Można to zrobić w prosty sposób, wymieniając w podnośniku domyślne przyssawki na specjalne przyssawki przeznaczone do giętego szkła.

Podnośnik do szkła o udźwigu do 1 000 kg

Kolejną znakomitą, wyróżniającą cechą podnośnika VIAVAC GBXL jest jego udźwig, który wynosi aż 1 000 kg. W najmniejszej konfiguracji udźwig podnośnika wynosi 250 kg i można go zwiększyć za pomocą dodatkowych przyssawek, uzyskując udźwig do 1 000 kg. VIAVAC GBXL może być szybko i łatwo zmontowany bez użycia żadnych narzędzi. Najmniejsze wymiary do podnoszenia wynoszą 1 100 × 400 mm (250 kg), a największe 3 350 × 1 300 mm (1 000 kg).

Ramy z podziałkami lub przesuwnymi drzwiami

Podnośnik ten można również łatwo przystosować do montażu ram z podziałkami lub drzwiami przesuwnymi. Zapewnia to możliwość połączenia na odległość około 110 mm. W tym przypadku nie są wymagane żadne dodatkowe komponenty.

VIAVAC GBXL to podnośnik do szkła o szerokim zakresie zastosowań. VIAVAC GBXL jest dostępny zarówno w opcji wynajmu, jak i sprzedaży.

FUNKCJE

 • Możliwość pochylenia o 90 stopni z blokadą co 18 stopni
 • Możliwość obrotu o 360 stopni i blokady w 4 pozycjach

Długie lub krótkie ramię podnoszące

Model VIAVAC GBXL jest standardowo wyposażony w długie ramię podnoszące, które utrzymuje szybę w pozycji pionowej. Krótkie ramię podnoszące jest opcjonalne i można jest wykorzystać w przypadku montażu szkła w ograniczonych przestrzeniach. Podnośnik do szkła jest dostarczany z pilotem radiowym, który umożliwia zdalne podnoszenie i opuszczanie szkła w wąskich przestrzeniach.

Silnikowy mechanizm przechylania zapewniający precyzyjną i kontrolowaną instalację szkła

Aby można było umieszczać szkło w sposób całkowicie kontrolowany, opracowaliśmy ramię podnoszące z silnikowym mechanizmem przechylającym wyposażonym w zdalne sterowanie radiowe. Szyba nie musi być już przechylana manualnie, gdyż można to zrobić poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu szyba może być umieszczona z dokładnością co do milimetra. Zapytaj o możliwości.

Transport i przechowywanie

VIAVAC GBXL jest dostępny z ramą transportową, umożliwiającą przechowywanie i transport podnośnika do szkła bez ryzyka uszkodzenia. Jednostka główna podnośnika, wraz ze wszystkimi częściami zamiennymi, może zostać umieszczona na ramie. Rama transportowa wyposażona jest w wycięcia, co ułatwia jej podnoszenie za pomocą wózka widłowego. Wymiary ramy transportowej to 1 200 × 1 000 mm.

Montujesz gięte szkło lub szukasz innego podnośnika do szkła?

VIAVAC GBXL można w łatwy sposób przystosować do montażu giętego szkła przy użyciu alternatywnego zestawu przyssawek. Polecamy też zapoznać się z naszymi innymi podnośnikami do szkła. Mamy w zanadrzu odpowiednie rozwiązanie na każde zadanie z zakresu podnoszenia.


 • Uniwersalne rozwiązanie do instalacji szkła w większości rozmiarów.

  VIAVAC GBXL

  Regulowany uchwyt mocujący

  Silnikowy mechanizm przechylania

  Wskaźnik podciśnienia

  Czerwono-zielony wskaźnik

  Szybkozłącza

  Podłączanie węży podciśnieniowych

  Przyssawka

  Mechanizm obracania i przechylania

  Alarm dźwiękowy

  Sworzeń zabezpieczający

  Max.
  1.000
  kg
 • Konfiguracja GBXL do montażu szkła o wadze do 250 kg.

 • Konfiguracja GBXL do montażu szkła o wadze do 500 kg.

 • Konfiguracja GBXL do montażu szkła o wadze do 500 kg.

 • Konfiguracja GBXL do montażu szkła o wadze do 750 kg.

 • Konfiguracja GBXL do montażu szkła o wadze do 1 000 kg.

 • Łatwy w transporcie dzięki dołączonej ramie transportowej.

Poproś o ofertę:

Układ próżniowy:
Maksymalna nośność:
Wymiary przyssawki:
Ciężar własny:

GBXL-1000

Do szkła płaskiego
Circuit gauge Circuit gauge
1 000 kg
Min. 3 350 x 1 300 mm
165 kg

GBXL-700/R800

Do szkła giętego
Circuit gauge Circuit gauge
700 kg
Min. 960 x 2 200 mm
150 kg

Typy

 • M
  1 000 kg

  W
  Min. 3 350 x 1 300 mm

  C
  165 kg

  U
  Do szkła płaskiego
 • M
  700 kg

  W
  Min. 960 x 2 200 mm

  C
  150 kg

  U
  Do szkła giętego