CladBoy compact 4Flex Podnośnik Próżniowy do Montażu Płyt Warstwowych - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

CladBoy compact Flex

The CladBoy compact Flex jest nową koncepcją podnośnika próżniowego zaprojektowanego przez VIAVAC do montażu płyt warstwowych o wielu profilacjach. Regulowane, specjalnie ukształtowane przyssawki do płyt sprawiają, że maszyna nadaje się do montażu płyt dachowych o długości do 8 metrów, jak również paneli ściennych w poziomie i pionie o długości do 10 metrów.

Ukształtowanie przyssawek na CladBoy COMPACT Flex umożliwia montaż wszystkich typów profili trapezowych.

Zrozumieć CladBoy compact Flex

Firma VIAVAC z dumą prezentuje The CladBoy compact Flex jako bezkonkurencyjne rozwiązanie dla profesjonalistów szukających najwyższych standardów bezpieczeństwa i wydajności. CladBoy compact Flex to wysokiej jakości produkt, który gwarantuje niezrównane wsparcie podczas pracy z różnymi materiałami. Niezawodność i uniwersalność czynią go niezbędnym wyposażeniem na każdym placu budowy.

Nowoczesna technologia CladBoy compact Flex

Podnośniki próżniowe CladBoy compact Flex są przeznaczone dla tych, którzy wymagają niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności. Urządzenia znacząco upraszczają i przyspieszają proces montażu płyt, oferując jednocześnie najwyższą ochronę przed uszkodzeniami. Warto zdecydować się na wynajem lub zakup CladBoy compact Flex.

Profesjonalna oferta VIAVAC

U nas zamówisz także podnośniki podciśnieniowe, które doskonale sprawdzą się w trakcie prac na budowie. Oferujemy również chwytaki próżniowe do szkła, przyssawki do szkła, w tym przyssawki do okien. Przyssawki próżniowe do szkła mocno przylegają do powierzchni zapewniając bezpieczeństwo podczas transportowania materiałów.

CladBoy compact Flex – usprawnij swoją pracę

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych urządzeń, dzięki którym praca budowie będzie przebiegała sprawniej oraz efektywniej, zapoznaj się z naszą ofertą. Wynajmowany przez nas sprzęt odciąży fizycznie Twoich pracowników, co korzystnie wpłynie na wizerunek firmy. Maszyny spełniają wszystkie wymagane normy związane z jakością oraz bezpieczeństwem. Na życzenie klienta możemy również spersonalizować urządzenie, na przykład poprzez zmianę koloru.

VIAVAC – na nas można polegać

Wiemy, jak spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Służymy profesjonalną poradą, jeśli zastanawiacie się, który sprzęt najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku. Jesteśmy zespołem specjalistów i wyróżnia nas duża wiedza w branży oraz solidne doświadczenie. Od lat pomagamy naszym klientom dobrać profesjonalne urządzenia. Można skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – wszystkie dane znajdują się na stronie VIAVAC.

Dysponujemy dużym parkiem maszynowym. W razie ewentualnej awarii sprzętu, szybko wymienimy urządzenie na nowe. Załatwianie formalności leży po naszej stronie – zajmujemy się dokumentacją oraz kontaktem z kurierem. Zapewniamy szybką i sprawną dostawę pod wybrany adres.

Zapraszamy do współpracy z VIAVAC!


 • Uniwersalny podnośnik próżniowy do montażu dachowych i ściennych płyt warstwowych.

  Product

  Uchwyt mocujący​

  Wskaźnik

  Poziom naładowania baterii

  Dźwignia

  Możliwość obracania i pochylania

  Przyssawki

  4 regulowane przyssawki

  Zawór ręczny

  Zabezpieczenie przysysania i odsysania

  Wskaźnik podciśnienia

  Poziom czerwony-zielony

  Solidne uchwyty

  Ochrona - uchwyt

  Max
  400
  kg
 • Obrót o 360 ˚ z blokadą co 90 ˚.

 • Możliwość pochylania do 90 ˚.

 • Łatwy do przewożenia w wózku transportowym.

Poproś o ofertę:

Układ próżniowy:
Maksymalna nośność:
Przyssawki:
Ciężar własny:

CBC3-320/FX

Circuit gauge
320 kg
9x70 cm
80 kg

CBC3-400/FX

Circuit gauge
400 kg
11x68 cm
85 kg

CBC4-160/FX

Circuit gauge Circuit gauge
160 kg
9x70 cm
80 kg

CBC4-200/FX

Circuit gauge Circuit gauge
200 kg
11x68 cm
85 kg

Typy

 • M
  320 kg

  P
  9x70 cm

  C
  80 kg

  U
  Pojedyńcz
 • M
  400 kg

  P
  11x68 cm

  C
  85 kg

  U
  Pojedyńcz
 • M
  160 kg

  P
  9x70 cm

  C
  80 kg

  U
  Podwójny
 • M
  200 kg

  P
  11x68 cm

  C
  85 kg

  U
  Podwójny