Przyssawki Podciśnieniowe. Ssawki Wynajem | Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Przyssawki podciśnieniowe

Przyssawki podciśnieniowe, czyli chwytaki, to narzędzia umożliwiające bezpieczne przenoszenie płyt warstwowych, szyb, okien oraz innych delikatnych materiałów. Oferujemy sprzedaż oraz wynajem produktów VIAVAC, które gwarantują solidny i bezawaryjny transport takich materiałów. Dzięki możliwości dostosowania odpowiednich przyssawek do każdego produktu oraz jego wielkości i ciężaru, podnośniki próżniowe są uniwersalne i mogą być stosowane podczas budowy wszelkich obiektów. Najlepiej sprawdzają się przy wznoszeniu szklanych biurowców, galerii handlowych, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych oraz innych budynków użyteczności publicznych. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wynajmu, a my zajmiemy się resztą dokumentacji.

Przyssawki podciśnieniowe do chwytaków

Przyssawka podciśnieniowa w podnośnikach odpowiedzialna jest za bezpieczne oraz komfortowe przenoszenie i transport płyt warstwowych, szyb oraz okien na wysokościach. Dzięki niej ma się gwarancję, że podczas wszelkich prac nie dojdzie do uszkodzenia elementów delikatnych.
Ssawki podciśnieniowe są tak przystosowane, że pozwalają nie tylko na transport dużych powierzchniowo i cienkich tworzyw, ale także na ich obracanie oraz dostosowanie kąta nachylenia. Dzięki tym funkcjom za pomocą jednego narzędzia – podnośnika podciśnieniowego można zamontować wszystkie elementy szklane w budynku z dużą precyzją.
Przyssawki do szkła i przyssawki do okien są najczęściej stosowane ze względu na kruchość i delikatność przenoszonych materiałów. Podnośniki podciśnieniowe są uniwersalne i można ich używać niezależnie od panującej aktualnie pogody. Przyssawki próżniowe do szkła są odporne na działanie deszczu, niskich i wysokich temperatur co sprawia, że wszelkie prace budowlane i wykończeniowe są sprawne, szybkie i niezależne. Chwytaki próżniowe do szkła umożliwiają wyłożenie kilkaset metrów kwadratowych dachów z delikatnych materiałów zaledwie w ciągu jednej doby przy pomocy kilku pracowników.

Sprzedaż i wynajem podnośników wraz z przyssawkami podciśnieniowymi

Przyssawki do płyt warstwowych, które oferujemy na wynajem to solidne i trwałe produkty gwarantujące niezawodną pracę w każdych warunkach. Są one bardzo łatwe w obsłudze, dlatego prace z ich udziałem przeprowadzi każdy pracownik bez problemów. Przyssawki do płyt dołączone do podnośników mogą być w wersjach z jednym, dwoma lub czterema niezależnymi obiegami podciśnienia.

Korzystając z naszej oferty wynajmu chwytaków z przyssawkami podciśnieniowymi, działamy na zasadzie ograniczenia do minimum wszelkich formalności i dokumentacji. W zaledwie 24 h dostarczamy zamówioną maszynę na miejsce budowy. Działamy na polskim i zagranicznym rynku od wielu lat, dzięki czemu firmy budowlane są w stanie zagwarantować wysoką jakość swoich usług i precyzyjny montaż wszelkich płyt dla zleceniodawców. Pewne chwyty przyssawek nie uszkadzają delikatnych, szklanych materiałów nawet podczas wielogodzinnych prac. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty, tak jak inne firmy, które zaopatrujemy w podnośniki.