Przyssawki do Szyb. Sprzedaż. Wynajem - VIAVAC

+48 683 843 908

Phone

Przyssawki do szyb

Przyssawki do szyb to nieodłączny element chwytaków, które umożliwiają montaż dużych okien i elementów szklanych. Wymagają one bowiem precyzyjnej instalacji np. na wysokości. Jako firma VIAVAC oferujemy wynajem nowoczesnych i solidnych maszyn, które umożliwią przeprowadzenie tej czynności bez żadnych problemów w szybkim czasie. Profesjonalne przyssawki do szyb, które mamy w ofercie, dostępne są w wielu różnych modelach. Dzięki nowoczesnej technologii i materiałom, z których są wykonane, gwarantują bezpieczne przenoszenie okien bez ryzyka uszkodzenia szyb oraz innych powierzchni szklanych podczas budowy obiektów.

Przyssawki w podnośnikach podciśnieniowych oraz chwytakach

Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi firmom budowlanym, które pozwolą na szybką i sprawną pracę związaną z przenoszeniem i instalacją dużych blach, okien i innych powierzchni. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości przyssawek do szyb możliwe jest ograniczenie ilości pracowników na miejscu budowy, a tym samym oszczędzenie pieniędzy i czasu. Chwytaki próżniowe do szkła poradzą sobie nawet z dużymi płytami, które ważą 1800 kg. Oprócz funkcji przenoszenia posiadają one program pozwalający na obracanie i ułożenie ich pod odpowiednim kątem w powietrzu.
Przyssawki próżniowe do szkła gwarantują mocną przyczepność, dzięki czemu nie ma ryzyka, że w momencie transportowania tafli zostanie ona upuszczona. Takie przenoszenie materiałów budowlanych ze szkła pozwoli na ograniczenie usterek i zniszczeń. Przyssawki do szkła wykorzystywane są przy stawianiu dużych, szklanych biurowców, galerii handlowych, hal magazynowych czy innych obiektów.

Wynajem przyssawek próżniowych do przenoszenia szklanych tafli podczas budowy

Oferujemy przyssawki do szyb na wynajem w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nie musisz kupować dodatkowego sprzętu i maszyn, które pozwolą na przeprowadzenie bezpiecznych i sprawnych prac. Gwarantujemy kompleksową usługę, przez co klient nie musi martwić się formalnościami i dokumentacją – ograniczamy je do minimum.
Wybierając podnośniki próżniowe do konkretnego materiału oraz jego wielkości dostosujemy np. odpowiednie przyssawki do okien. Jeśli szukasz także sprzętu do innych tworzyw, wynajmujemy również przyssawki do płyt warstwowych oraz ogólne podnośniki podciśnieniowe.

Inwestycja w produkty VIAVAC, które mają długą żywotność, pozwala bezproblemowo wykończyć budynek szklany. W naszej ofercie znajdziesz także modele podnośników z dodatkowymi zabezpieczeniami, takimi jak dwa lub cztery niezależne obiegi podciśnienia.
Przyssawki do płyt w tym także przyssawka do szyb może być stosowana do wielometrowych delikatnych materiałów oraz mniejszych okien, które mają być usytuowane na dachach. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem jakiegokolwiek modelu z naszej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z nami i omówienia szczegółów, a my zajmiemy się pozostałymi formalnościami. Chwytaki próżniowe dostarczamy na miejsce budowy w 24 godziny.