Wynajem Podnośników Próżniowych. Producent - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Wynajem

Wynajem jest często stosowanym sposobem, aby skorzystać z zalet urządzeń VIAVAC. Mamy duży park maszyn dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby rynku a urządzenia są praktycznie zawsze dostępne. Organizujemy transport urządzeń do wybranej lokalizacji za pośrednictwem firm kurierskich.

Każde wynajmowane urządzenie jest w pełni skontrolowane, naładowane i przetestowane przed wysyłką, co gwarantuje natychmiastowe i bezproblemowe rozpoczęcie pracy.

Bezpośredni kontakt do naszego działu handlowego? Zadzwoń na nasz numer: +48 68 384 39 08. Dział handlowy jest do Państwa dyspozycji między godziną  8:00 a 16:00. Odbiór lub zwrot maszyn jest możliwy w  godzinach pomiędzy 6:00 a 17:00. Wystarczy zadzwonić do naszego działu handlowego i ustalić dogodny termin.

Jeśli chcesz złożyć wniosek o wynajem, możesz poprosić o ofertę na różnych stronach produktów. Przy wypełnianiu formularza, należy wskazać, że dane zamówienie tyczy się wynajmu. Dodatkowe pytania? Proszę wypełnić formularz na stronie kontaktowej. Skontaktujemy się  tak szybko jak to możliwe.