Zalety wynajmu | VIAVAC

+48 683 843 908

Phone

Zalety wynajmu

Decyzja  zakup czy wynajem podnośnika próżniowego może zależeć od wielu czynników. Wynajem jest alternatywą, która może oferować wiele korzyści. Poniżej można znaleźć podsumowanie zalet wynajmu, które mogą dotyczyć Państwa.

Brak inwestycji
Decydując się na wynajem, nie jesteście zobowiązani do dokonania inwestycji lub nakładu finansowego . Ponadto nie jesteście Państwo odpowiedzialni za koszty konserwacji, naprawy lub rocznych kontroli bezpieczeństwa.

Zawsze właściwe urządzenie dla Twojego projektu
W przypadku wynajmu, podnośnik próżniowy jest skonfigurowany dla danego projektu. Dzięki fachowej poradzie naszych pracowników, mamy pewność, że pracę można rozpocząć  z optymalnie skonfigurowanym podnośnikiem próżniowym. W tym celu mamy do dyspozycji duży zapas przyssawek i akcesoriów.

Bez kosztów przechowywania lub serwisowania
Jeśli wynajmujesz podnośnik próżniowy nie musisz uwzględniać kosztów przechowywania,  serwisowania oraz obowiązkowej rocznej kontroli bezpieczeństwa.

Urządzenia są dostarczane zawsze po kontroli bezpieczeństwa
Biorąc pod uwagę, że po każdym okresie wynajmu, podnośnik próżniowy jest sprawdzany przez dział techniczny, masz pewność, że pracujesz z maszyną, która została poddana kontroli bezpieczeństwa. Podnośnik próżniowy jest dostarczany wraz z niezbędnymi dokumentami, dzięki czemu można od razu rozpocząć pracę.

W razie konieczności dostarczamy maszynę zastępczą
Jeśli podczas użytkowania wystąpi  awaria lub usterka, zapewnimy naprawę  lub wymianę urządzenia tak szybko jak to możliwe.

Usługi transportowe do i z placu budowy
Organizujemy transport urządzeń do wybranej lokalizacji za pośrednictwem firm kurierskich.
W ten sposób urządzenie może być dostarczone na budowę w określonym czasie. Na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć maszynę dzień wcześniej, dzięki czemu pracę można rozpocząć z samego rana następnego  dnia. Po zakończeniu pracy, podnośnik jest przez nas odbierany za pośrednictwem firm kurierskich.

Łatwe w użyciu
Podnośnik próżniowy jest łatwy w obsłudze, dostarczany z dokładną instrukcją obsługi. Wystarczy przeczytać instrukcję przed rozpoczęciem pracy.

Duży park maszyn
Firma VIAVAC posiada  duży park maszyn. Ponadto mamy szeroki wybór różnych przyssawek i różnych akcesoriów. Oznacza to, że zawsze będziesz miał do swojej dyspozycji podnośnik próżniowy  z przyssawką odpowiednią dla danego zadania.