Przyssawki do szkła | VIAVAC

+48 683 843 908

Phone

Przyssawki do szkła

Czy wiedzą Państwo, jakie są główne cechy nowoczesnego budownictwa – zarówno mieszkaniowego, jak i przemysłowego? Nie tylko wykorzystywanie przyjaznych środowisku tworzyw, wprowadzanie inteligentnych rozwiązań czy stawianie na zróżnicowane materiały wykończeniowe, ale również przeszklenia. Przestrzenne, jasne i odpowiednio doświetlone pomieszczenia to w dzisiejszych czasach podstawa wpływająca na komfort mieszkańców, pracowników oraz osób odwiedzających dane miejsce.

Z uwagi na pojawienie się tego trendu w budownictwie, rozwinęły się różnego rodzaju metody ułatwiające montaż wielkogabarytowych szyb w sposób bezpieczny oraz precyzyjny. Jeśli zależy Państwu na błyskawicznie i właściwie przeprowadzonych czynnościach, oferowane przez nas przyssawki do szkła pomogą osiągnąć oczekiwane efekty.

Przyssawki do szyb – bogata oferta firmy

Prosty i szybki montaż? Bez uszczerbku na żadnym komponencie? Idealne dopasowanie do potrzeb pod względem przechylania oraz obracania? Takich właśnie cech możecie być Państwo pewni, gdy zdecydujecie się na nasze przyssawki do szyby. Zapewniamy możliwość wyboru wśród licznych modeli zróżnicowanych pod względem parametrów (zwłaszcza maksymalnego udźwigu i wielkości elementów szklanych), dzięki czemu doskonale odpowiadamy na potrzeby każdego klienta. Łatwe zainstalowanie szyby? Tylko z pomocą urządzeń od naszej firmy!

Rozwiązania VIAVAC – możliwości zastosowania

Do wielkogabarytowych przeszkleń, mniejszych okien oraz drzwi szklanych – proponowane przez nas przyssawki poradzą sobie doskonale w każdej sytuacji. Stanowią urządzenia wykorzystywane w branży budowlanej oraz produkcyjnej jako znaczące ułatwienie pracy ekip montażowych przy zleceniach osób prywatnych, działalności gospodarczych czy instytucji publicznych. Co więcej, cechują się intuicyjną obsługą, dzięki czemu każdy bez problemu będzie potrafił przeprowadzać przy ich pomocy niezbędne czynności w ramach montażu szyb.

Przyssawka do szkła – na sprzedaż oraz wynajem

Elementy ułatwiające montaż szyb można zakupić, wybierając najbardziej dopasowany model z naszej bogatej oferty. Stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby biznesowych klientów. Co więcej, przy chęci zakupu przyssawek szkła można liczyć na naszą fachową poradę oraz przekazanie wszelkich niezbędnych uwag.

Istnieje również możliwość zdecydowania się na wynajem urządzenia do montażu szyb, co z kolei wiąże się z szeregiem istotnych dla przedsiębiorstwa zalet. Wystarczy wspomnieć o obniżce kosztów – nie ma wówczas konieczności ponoszenia znacznych nakładów finansowych na urządzenie, którego nie będzie się wykorzystywało przy każdej inwestycji. Znaczenie będzie miało również idealne dopasowanie przyssawki do szkła do wymagań konkretnego projektu, brak konieczności ponoszenia kosztów magazynowania oraz napraw, a także pewność otrzymania sprawdzonego sprzętu (po kontroli bezpieczeństwa przeprowadzonej przez naszą firmę). Zapewniamy również transport urządzenia do wskazanego przez klienta miejsca za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz odbiór po zakończeniu czynności montażowych.

Pomoc z razie awarii przyssawki do szyby – serwis firmy VIAVAC

Nasz klient w żadnej sytuacji nie zostanie pozostawiony samemu sobie! Mała usterka lub poważna awaria – zadziałamy kompleksowo, przeprowadzając naprawę posiadanych lub wynajmowanych od nas przyssawek do szkła. Niezbędne czynności wykonamy w naszym warsztacie lub u klienta (w zależności od preferencji), starając się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność. W razie poważniejszego problemu zapewnimy zastępczy sprzęt do szyb, by nie wstrzymywać prac produkcyjnych przy inwestycjach prywatnych, przemysłowych czy publicznych.

Oferowany przez nas sprzęt na sprzedaż oraz wynajem poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zleceniami! Zdecydujcie się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, jeśli stawiacie na bezpieczny, precyzyjny oraz pozbawiony usterek montaż szyb. Zachęcamy również do kontaktu z nami, jeśli natrafiacie Państwo na trudności z dobraniem przyssawek do szkła najbardziej dopasowanych do potrzeb – nasz dział techniczny z chęcią pomoże, udzielając niezbędnych wskazówek!