Podnośniki Próżniowe do Montażu Szkła i Szyb. Sprzedaż | Wynajem - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Podnośniki próżniowe do montażu szkła

Odpowiednia ergonomia, bezpieczeństwo oraz niezawodność wykorzystywanych narzędzi to kluczowe aspekty każdego projektu budowlanego lub renowacyjnego. Nasza firma dostarcza wysokiej klasy rozwiązań z zakresu wyposażenia do fachowego montażu szyb w różnego typu obiektach. W naszej ofercie znaleźć można podnośniki próżniowe do szkła — zaawansowane technologicznie narzędzia, zaprojektowane z myślą o wydajnej pracy w profesjonalnym środowisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Podnośniki do montażu szkła – profesjonalne narzędzia do montażu szyb

Podnośniki do montażu szyb dostępne w naszej ofercie to urządzenia, których głównym elementem roboczym jest zestaw przyssawek próżniowych. Umożliwiają one sprawne i bezpieczne transportowanie oraz montaż elementów szklanych o dużej masie, dzięki czemu znajdują powszechne zastosowanie w ramach różnego typu przedsięwzięć budowlanych. Tym, co wyróżnia proponowane przez nas rozwiązania, jest ich niezawodność — zostały one opracowane z myślą o wysokich walorach użytkowych, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Urządzenia z tej kategorii wyposażone są w akumulatory elektryczne, które są odpowiedzialne za działanie mechanizmu próżniowego. Umożliwia to łatwą i precyzyjną kontrolę nad przyssawkami — dzięki temu podnośniki do montażu szyb pozwalają na stosunkowo łatwą i intuicyjną obsługę, co znacząco przyspiesza montaż elementu szklanego. Akumulatory o dużej pojemności pozwalają na intensywną pracę przez wiele godzin, zależnie od konkretnego modelu. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również sygnał dźwiękowy, informujący o niskim poziomie baterii.

Wybrane modele podnośników próżniowych do szkła wzbogacone są również o dodatkowe funkcje ułatwiające montaż różnego typu szyb. Mowa tutaj przede wszystkim o dodatkowych możliwościach w zakresie dostosowania pozycji elementu — kąta nachylenia w poziomie oraz w pionie — co ułatwia montaż w lokalizacjach o nieco innej specyfice. Mechanizm przechylający taflę na różnych płaszczyznach zasilany jest napędem hydraulicznym. Możliwość dostosowania długości ramion oraz rozmiaru przyssawek pozwala z kolei na dopasowanie układu do wymiarów i wagi instalowanego elementu.

Podnośniki do montażu szyb – zastosowanie przyssawek próżniowych do szkła

Najważniejsze korzyści, jakie niesie ze sobą wykorzystanie tego rodzaju urządzeń, to pewny chwyt oraz wysokie walory użytkowe. Zastosowanie wysokiej klasy mechanizmu próżniowego, w połączeniu z możliwością precyzyjnej kontroli chwytu, sprawiło, że proponowane przez nas podnośniki do szyb to rozwiązanie pewne i trwałe, co znajduje odzwierciedlenie także w szerokim zakresie realizacji, w których są one stosowane.

Urządzenia te wykorzystywane są do montażu elementów szklanych o dużej powierzchni i wadze — znajdują one zastosowanie w przypadku obiektów biurowych i komercyjnych, a także lokali gastronomicznych i użytkowych. Są one również stosowane podczas wymiany okien w prywatnych gospodarstwach domach, a także w placówkach przemysłowych. Podnośniki do montażu szkła uznawane są za niezbędne również podczas prac związanych z montażem lub wymianą drzwi, ścian działowych, a także w przypadku dużych konstrukcji szklanych jak balustrady czy wielkopowierzchniowe przeszklenia. Jednym słowem — wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z oknami o dużej powierzchni lub niestandardowym kształcie, szczególnie w kontekście obiektów wielopiętrowych. Podnośniki do montażu szkła to zatem niezastąpione urządzenia w przypadku firm zajmujących się produkcją, montażem i naprawą szklanych konstrukcji. Pozwalają na oszczędność czasu oraz zasobów, a także minimalizują ryzyko uszkodzenia delikatnej powierzchni i poprawiają efektywność pracy. Co więcej, są projektowane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.

Poznaj naszą ofertę podnośników próżniowych do szkła – bezpieczny montaż szyb

W ramach naszej oferty znaleźć można kilka różnych modeli podnośników do montażu szyb, które różnią się konstrukcją, rozmiarem i zasięgiem ramion oraz możliwościami dostosowania kąta nachylenia elementu szklanego. Oferujemy także warianty umożliwiające na dostosowanie ustawienia przyssawek próżniowych do zakrzywionych powierzchni, co pozwala na instalację półokrągłych okien, tzw. szkła giętego. Szczegółowa charakterystyka oraz specyfikacja techniczna konkretnych modeli zawarta została w opisie poszczególnych pozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wymiarem naszego asortymentu próżniowych podnośników do szkła, jak również z pozostałymi kategoriami produktów, które dostępne są na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie przyssawek do montażu szyb zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.