Podnośniki do Szkła. Atrakcyjna Cena. Wynajem. Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Podnośniki do szkła

Podnośniki do szkła z przyssawkami to sprzęt, który gwarantuje bezawaryjny transport i montaż okien oraz elementów szklanych przy wznoszeniu różnych obiektów budowlanych. Urządzenia VIAVAC są na bieżąco serwisowane, ładowane oraz sprawdzane, dlatego przy ich wynajmie można liczyć na niezawodność. Materiały szklane są jednymi z delikatniejszych elementów przy budowaniu biurowców, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, szklarni czy innych budynków. Dlatego, aby mieć zapewniony bezawaryjny i wolny od usterek ich montaż warto postawić na dedykowany podnośnik do szkła. Oferujemy szybką usługę, po zamówieniu sprzętu otrzymasz go w ciągu 24 h na miejsce budowy.

Podnośniki do szkła z dedykowanymi przyssawkami to gwarancja bezpiecznej pracy z materiałami budowlanymi

Podnośniki do montażu szkła nie tylko ułatwiają pracę w postaci samej instalacji materiałów, ale także zwiększają bezpieczeństwo na placu budowy oraz zmniejszają ryzyko stłuczenia i zniszczenia szkła. Przyssawki próżniowe do szkła zastosowane w podnośnikach doskonale utrzymują płyty szklane na wysokościach niezależnie od ich rozmiaru. Niektóre z nich potrafią transportować nawet 1800-kilogramowe szyby.
Oprócz bezpiecznego przenoszenia zaawansowane funkcje podnośników do szkła pozwalają na ułożenie ich pod odpowiednim kątem i instalację na pionowych ścianach budynku. Ich obsługa jest bardzo prosta, dlatego każdy pracownik sobie z nią bez problemu poradzi. Dużym plusem wynajmu podnośników do szkła jest fakt, że przy ich użyciu można dziennie zamontować nawet kilkaset metrów kwadratowych szklanych płyt. Oszczędza to czas oraz pieniądze. Ssawki do szkła działają na zasadzie pobierania energii z akumulatorów.

Wynajem podnośników do szkła – inwestycja w szybką i bezpieczną pracę przy wznoszeniu budynków

Podnośniki podciśnieniowe funkcjonują na podstawie dwóch lub czterech oddzielnych obwodów podciśnienia, dlatego przyleganie płyt szklanych do przyssawek jest dodatkowo wzmocnione. Podnośniki próżniowe wypożyczane są zarówno przez polskie, jak i zagraniczne firmy budowlane oraz transportowe.
Formalności, które dotyczą wynajmu lub sprzedaży naszych produktów VIAVAC są po naszej stronie. Ograniczając poświęcany czas klientów, po omówieniu szczegółów zajmujemy się organizacją kuriera i dostarczeniem maszyny na wskazany adres w maksymalnie 24 h. Podczas zamówienia warto podać jaki rodzaj materiałów będzie przenoszony i transportowany oraz montowany. Dzięki temu będziemy mogli dopasować odpowiednie przyssawki próżniowe do szkła lub przyssawki do okien. W ofercie posiadamy także przyssawki do płyt warstwowych.

Znajdziesz u nas również chwytaki próżniowe do szkła, które umożliwiają łatwe sterowanie pod kątem i instalację wielkopowierzchniowych płaskich materiałów na wysokościach. Do nich także dopasujemy przyssawki do szkła lub przyssawki do płyt.  Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów zamówienia.