Podnośniki próżniowe do montażu płyt warstwowych - VIAVAC

+48 683 843 908

Phone

Podnośniki próżniowe do montażu płyt warstwowych

Największe budowy wymagają najlepszych rozwiązań, które pozwalają wznieść imponujących rozmiarów hale i magazyny. My proponujemy Państwu przyssawki próżniowe do płyt warstwowych, które stają się niezbędne podczas realizowania najtrudniejszych inwestycji.

Nasze przyssawki do płyt warstwowych służą do montażu materiału zarówno fasadowych, jak i dachowych. Dzięki nim z łatwością można montować ściany i dach różnego rodzaju magazynów przeznaczonych na m.in. galerie handlowe czy składy budowlane. Ich solidność jest gwarancją zawsze pewnie zamontowanego elementu, przez co niezwykle szybko i – co najważniejsze – w pełni bezpiecznie można wykonać zlecenie. Co więcej, każdy z proponowanych przez nas podnośników próżniowych w nawet najmniejszym stopniu nie odkształca przenoszonego materiału. Mimo ogromnej siły, jaką posiada nasza przyssawka, nie pozostawia na budulcu najmniejszego śladu czy wgniecenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy rodzaje podnośników podciśnieniowych – CladBoy, CladBoy compact, oraz RotaBoy. Pierwszy typ jest uniwersalnym rozwiązaniem do montażu zarówno płyt dachowych jak i ściennych, propozycja druga to świetne- poręczne rozwiązanie , gdy mamy do zamontowania tylko płyty ścienne. Natomiast Rotaboy jest urządzeniem, które łatwo obraca ciężkie płyty warstwowe Niemniej jednak wszystkie nasze propozycje umożliwiają transport zarówno płaskich, jak i skośnych komponentów. Dodatkowo, dzięki możliwości pochyłu, pozwalają niezwykle precyzyjnie umieścić go dokładnie tam, gdzie życzy sobie tego operator. Co więcej, przyssawki naszej produkcji doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki specjalnym uszczelkom uniemożliwiają dostanie się jakiegokolwiek zanieczyszczenia pomiędzy przyssawkę a przenoszony budulec. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym, który chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Powrót do początku