VIAVAC z nowym centrum dystrybucyjnym w Warszawie. Wynajem z dostawą możliwą z dnia na dzień! | Aktualności - VIAVAC

+48 683 843 908

Phone

VIAVAC z nowym centrum dystrybucyjnym w Warszawie. Wynajem z dostawą możliwą z dnia na dzień!

Podnośniki próżniowe w Warszawie dostępne są od grudnia 2020 r. szybciej. VIAVAC – autoryzowany producent wysokiej jakości urządzeń do montażu płyt warstwowych dachowych i ściennych oraz podnośników próżniowych do montażu szkła otworzył w okolicach stolicy centrum dystrybucyjne. Dzięki temu maszyny będą jeszcze bliżej Ciebie. W praktyce Klienci z centralnej Polski zyskują możliwość dostawy wynajętych urządzeń z dnia na dzień. Rozważający zakup mogą w dogodnym dla siebie terminie obejrzeć maszyny w podwarszawskiej lokalizacji.

CladBoy i RotaBoy – to produkty, które sprawiły, że marka VIAVAC stanowi dziś naturalny podstawowy wybór dla osób szukających wysokiej jakości podnośników próżniowych. Oferta VIAVAC jest zdecydowanie szersza. Rosnące zainteresowanie maszynami producenta widoczne jest w branży budowlanej i wykończeniowej. Firma, dzięki konsekwentnej inwestycji w zaplecze technologiczne  opracowała urządzenia, które idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy pracy. Efektywny i szybki montaż płyt warstwowych dachowych oraz ściennych, a także elementów szklanych przekłada się na efektywność działań. Jednocześnie sprzyja zachowaniu szybkich terminów nawet najbardziej zaawansowanych realizacji.

VIAVAC zapewnia urządzenia próżniowe, które spełniają kluczowe normy bezpieczeństwa – np. EN 13155 – oraz dodatkowo wyposażone są w specjalistyczne rozwiązania stabilizujące. W ten sposób to operator może decydować, czy używa pasów bezpieczeństwa, czy stosuje model maszyny z podwójnym obiegiem podciśnienia. Stabilność i gwarancja prawidłowego działania to czynniki, które sprawiły, że podnośniki VIAVAC są dziś podstawowym wyborem w branży budowlanej.

Wynajem podnośników VIAVAC – nowe centrum dystrybucyjne

Podnośniki próżniowe VIAVAC dostępne są od ręki – sprzyjają temu wysokie stany magazynowe umożliwiające podjęcie szybkiej dostawy urządzeń oraz części zamiennych w ramach usługi serwisowej. Wszystkie produkty dostarczane są wraz z precyzyjnym opisem zarówno możliwości urządzenia, jak i sposobów jego konserwacji.

VIAVAC zapewnia również kompleksowe szkolenia prezentujące możliwości efektywnego wykorzystywania podnośników próżniowych.

Szybkości realizacji zleceń od 2021 r. sprzyjać będzie lokalizacja nowego centrum dystrybucyjnego VIAVAC. Podnośniki próżniowe w Warszawie dostępne są w ramach wynajmu, sprzedaży czy testów przedsprzedażowych w centrum dystrybucyjnym VIAVAC zlokalizowanym przy ul. Okunin 21, Nowy Dwór Mazowiecki.

Centrum dystrybucyjne VIAVAC w praktyce będzie łączyło  funkcje magazynowe oraz serwis. Dzięki temu klienci z centralnej części Polski mogą liczyć zarówno na szybszą obsługę zamówień, jak i transport maszyn z dnia na dzień.

Właściciel marki VIAVAC Polska posiada w portfolio także marki CATCHSHIFT oraz JEKKO. CATCHSHIFT to polski producent podnośników próżniowych do elementów betonowych i brukarskich. Wraz z końcem 2016 roku powstała firma JEKKO Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najwyższej jakości włoskich mini żurawi JEKKO. W centrum dystrybucyjnym w Nowym Dworze Mazowieckim w parku maszyn oprócz produktów VIAVAC miejsce zagrzeją zarówno podnośniki CATCHSHIFT jak i niezastąpione mini żurawie JEKKO.

WYNAJMIJ MASZYNĘ I KORZYSTAJ Z NIEJ JUŻ JUTRO!

NOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE I SERWISOWE MAREK VIAVAC, JEKKO, CATCHSHIFT

Okunin 21, Nowy Dwór Mazowiecki

Powrót do początku