Chwytaki Próżniowe. Wynajem. Sprzedaż - VIAVAC.pl

+48 683 843 908

Phone

Chwytaki próżniowe

Chwytaki próżniowe z przyssawkami do transportu i przenoszenia wszelkich delikatnych płyt, szyb oraz okien to niezawodne urządzenie doceniane przez wiele polskich i zagranicznych firm budowlanych, a także transportowych. Nasze maszyny dostosowane są do wysokościowych prac z różnymi materiałami. Chwytak próżniowy umożliwia precyzyjny montaż szyb, okien i płyt warstwowych na dachach hal magazynowych, zakładów produkcyjnych czy biurowcach. Dzięki automatyzacji i funkcji zapewnione jest dokładne obracanie oraz przechylanie płyt pod odpowiednim kątem przy ich instalacji.

Chwytaki próżniowe do transportu i przenoszenia płyt warstwowych, szyb oraz okien

Wraz z rozwojem technologii, również i branża budowlano-remontowa została udoskonalona. Między innymi tego zasługą są chwytaki próżniowe do transportu oraz montażu płyt warstwowych, szyb i okien przy budowaniu dużych obiektów. Modele dostępne w naszej ofercie charakteryzują się idealnym dopasowaniem przyssawek do konkretnego materiału, dzięki czemu zagwarantowane jest bezawaryjne przenoszenie i instalacja płyt.
Łatwe sterowanie i obsługa chwytaków nie wyklucza precyzyjnego dopasowania wszystkich szyb pod kątem przy wykańczaniu budynku. Z wynajmu, który prowadzimy, korzystają zarówno firmy budowlane, jak i transportowe. Bardzo dobrze sprawdzają się przy wznoszeniu szklanych budowli, biurowców, szklarni, zakładów produkcyjnych czy obiektów użyteczności publicznej, jak np. stadiony czy hale sportowe.

Wynajem i sprzedaż chwytaków próżniowych – skorzystaj z oferty i zaoszczędź czas!

Chwytaki próżniowe do szkła to najczęściej wynajmowane modele, które usprawniają pracę na budowie. Dzięki wykorzystaniu naszego sprzętu VIAVAC można w jeden dzień roboczy ułożyć nawet kilkaset metrów kwadratowych dachu, wykorzystując jedynie pracę kilku pracowników. Automatycznie przekłada się to na oszczędność czasu oraz pieniędzy. W zależności od wersji przyssawki do płyt wyposażone są w system dwóch niezależnych obiegów podciśnienia.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem bądź zakup chwytaków próżniowych VIAVAC, potrzebujemy zaledwie 24 h, aby dostarczyć je na miejsce. Dbając o dobro naszych klientów oraz szanując ich czas, zajmujemy się wszystkimi formalnościami i obsługą kurierów we własnym zakresie.
W naszym asortymencie znajdziesz także podnośniki podciśnieniowe oraz podnośniki próżniowe, które przed każdym wynajmem są sprawdzane, serwisowane i ładowane. Dzięki wbudowanym akumulatorom praca przy ich pomocy jest wygodna i nieograniczona jeśli chodzi o dostęp prądu na budowie. Świetnie się sprawdzają w systemie działania przez dzień oraz ładowania nocą.

Wybierając u nas chwytaki podciśnieniowe, warto określić materiał, jaki będzie za ich pomocą przenoszony i montowany. W ten sposób dopasowujemy odpowiednie przyssawki, aby zagwarantować bezpieczeństwo przeprowadzanych prac. Do dyspozycji mamy przyssawki do szkła, przyssawki do okien, przyssawki do płyt warstwowych oraz przyssawki próżniowe do szkła. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów wynajmu chwytaków próżniowych.